18.09.2021, Cumartesi
19 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Buldan’da referandum turunda

Zolan, Buldan’da referandum turunda

Haber Merkezi - 30 Mart 2017 Perşembe - 21:31 Zolan, Buldan’da referandum turunda

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri ve referandum çalışmaları kapsamında Buldan’ın 12 mahallesini turladı. Belediye hizmetlerini anlatan Zolan, 16 Nisan’da yapılacak referanduma dair mesajlar verdi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan’da düzenlenen Çocuk Şenliği programına katıldı, büyükşehir yatırımlarıyla ilgili incelemelerde bulundu ve ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Daha sonra Yenice, Oğuz, Doğan, Alacaoğlu, Çamköy, Türlübey, Karaköy, Boğazçiftlik, Sarımahmutlu, Kaşıkçı, Kurudere ve Alandız mahallelerini ziyaret etti. Zolan’ın sabah erken saatlerden başlayan Buldan gezisi gün boyu devam etti.

“SÖZLERİMİZİN ARKASINDAYIZ”

Haberin DevamıReklam

Vatandaşlarla sohbet eden ve “Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak” dediklerini hatırlatan Zolan “Verdiğimiz tüm sözlerin arkasındayız. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmadığı sürece bu işleri el birliği ile yaparız. Denizli, büyükşehir sistemine kavuştuğunda, ‘bir şey almaya değil vermeye geleceğiz’ demiştik. Bizler, sizlere hizmet etmek istiyoruz. Şükürler olsun bugün itfaiye hizmetlerimizle, cenaze hizmetlerimizle, yol hizmetlerimizle vatandaşlarımız için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

“16 NİSAN BİR MEMLEKET MESELESİDİR”

16 Nisan’da yapılacak referandumun bir parti meselesi olmadığını söyleyen Zolan, “Ortada bir memleket ve gelecek meselesi var. Hepimiz bu memleketteyiz. O yüzden kararımızı hassas bir şekilde düşünerek vermeliyiz. A partisi, B partisi demeden ülkenin geleceği için en iyisi neyse umarım o olacaktır. Sizler bugüne kadar en iyisini hep seçtiniz, 16 Nisan’da da Türkiye için en iyi seçimi yapacağınızdan eminim” diye konuştu.