26.05.2022, Perşembe
19 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, belediye personeliyle bayramlaştı

Zolan, belediye personeliyle bayramlaştı

Haber Merkezi - 29 Nisan 2022 Cuma - 17:26 Zolan, belediye personeliyle bayramlaştı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bu akşam başlayacak tatil öncesinde belediye personeliyle bayramlaştı.

A- A+

Kentin farklı noktalarındaki hizmet binalarını ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a, Genel Sekreter Mustafa Ünal, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Seval Gebeş, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer eşlik etti.

Belediye personeliyle birlikte salgın sürecinde güzel çalışmalar yaptıklarını dile getiren Zolan, “Salgında eve kapanmadık. Sizler elimiz, ayağımız, gözümüz oldunuz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını hep beraber karşıladık. Vatandaşlarımıza hiçbir sıkıntı yaşatmadık. Gece gündüz çalıştık, şehrimiz bugün güzel hale geldiyse, bu birlikte çalışmamızın sonucudur. Her birinizin payı ve katkısı var. Kardeşlik hukuku içerisinde birlikte yolumuza devam edelim inşallah. Tüm ailenizin bayramını kutluyorum, onlara bizden bol bol selam söyleyin. İnşallah sağlıklı, huzurlu, güzel bir bayram olsun” dedi.

Ramazan ayının dayanışma, kardeşlik ve paylaşma duyguları ile yaşandığını söyleyen Zolan, “İki yıldır bayramlarda buluşamıyor, bir araya gelemiyorduk. Evlatlar anne-babaya gidemiyor, dostlar buluşamıyordu. Bayramı tam anlamıyla coşkuyla yaşayamıyorduk. Bu bayram sarılacağımız, kucaklaşacağımız hep birlikte sohbet edeceğimiz eski bayramlara dönüş olmasını temenni ediyorum. Nice güzel bayramlara ulaşmayı Allah’ım nasip etsin” ifadelerini kullandı.