21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Başka ülkelerin gençlerinden daha önde...

Zolan: Başka ülkelerin gençlerinden daha önde olun

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Kasım 2022 Cuma - 10:46Güncelleme: 25 Kasım 2022 Cuma - 10:46
Zolan: Başka ülkelerin gençlerinden daha önde olun

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi çatısı altında kurulan Lise Komisyonu için seçim yapıldı. Burada konuşan Başkan Osman Zolan, “Başka ülkelerin gençlerinden daha önde olun. Arzu ettiğiniz hedefe ulaşma noktasında sizlere kolaylıklar sağlayalım” dedi.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılan seçimlere Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

“HEP BİRLİKTE GAYRET EDİYORUZ”

Zolan burada yaptığı konuşmada, Kent Konseyi bünyesinde Kadın, Engelliler, Gençlik ve Çocuk meclislerinin bulunduğunu anlatarak, “Hep birlikte Denizli’nin daha ileriye ve güzele gitmesi için gayret ediyoruz” dedi. Gençlik Meclisi aracılığı ile gençlerin taleplerini doğrudan öğrenme imkanı elde ettiklerini belirten Zolan, “Bugün Gençlik Meclisimizde, geleceğimizle, hayallerimizle, arzularımızla, taleplerimizle ilgili değerlendirmeler yapılacak” diye konuştu.

Haberin DevamıReklam

“GENÇ OLMADAN GELECEK OLMAZ”

“Gençlerin daha da donanımlı olması için her türlü imkanı seferber ettik” diyen Zolan, “Genç olmadan gelecek olmaz.Siz bizim için çok kıymetlisiniz. Bu ülkenin, bu şehrin ve ailenizin geleceği sizlersiniz. Gelecek sizlersiniz. Biz istiyoruz ki daha donanımlı olun, sizlere daha çok imkan sunalım. Başka ülkelerin gençlerinden daha önde olun ve arzu ettiğiniz hedefe ulaşma noktasında sizlere kolaylıklar sağlayalım” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Divan Başkanlığını Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci’nin yaptığı Lise Komisyonu seçimi yapıldı. Komisyonda, Melike Özkan, Ece Bıçakçı, İpek Emine Akbay, Hatice Yücel, Fatma Simge Saygın, Kevser Çoban, Nisanur Yerci, Ganimet Hacer, Şevval Doruk, Irmak Ak, Dila Köseoğlu, Gül Belinay Soldoğan, Berk Şanlı, Baran Kaplan, Mert Turan, Yavuz Arslan, Bilal Özgül, Nevzat Bulut, Arda Öner Güzelordu, Mesut Kerim Varol, Rafet Katrancı ve Berke Keleşyer aldı.