Zolan: Babadağ’da temas etmedik yer bırakmadık – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Babadağ’da temas etmedik yer bırakmadık

Zolan: Babadağ’da temas etmedik yer bırakmadık

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2024 Cuma - 14:23Güncelleme: 22 Mart 2024 Cuma - 14:23
Zolan: Babadağ’da temas etmedik yer bırakmadık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Babadağ ilçesinde temas etmedik yer bırakmadıklarını söyleyerek, “Sokak sokak döşediğimiz kilit parke taşlarıyla vatandaşlarımızın ayağı yazın toza kışın ise çamura değmedi” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Babadağ Belediye Başkan Adayı Murat Kumral ile birlikte Babadağ ilçesini özlediği hizmetlere kavuşturacaklarını söyledi.

Zolan, Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir statüsüne kavuştuğunu hatırlatarak bu tarihten itibaren kentin 19 ilçesi 616 mahallesinde hizmet destanları yazdıklarını söyledi. Babadağ ilçesinde temas etmedik yer bırakmadıklarını kaydeden Zolan, “Sokak sokak döşediğimiz kilit parke taşlarıyla vatandaşlarımızın ayağı yazın toza kışın ise çamura değmedi” diye konuştu.

Altyapıdan üstyapıya, itfaiyeden mezarlık hizmetlerine ilçenin en ücra mahallesine kadar hizmet götürdüklerini belirten Zolan, şunları söyledi:

“Büyükşehir Belediyemizle gözbebeğimiz Babadağ’ın güzelliğine güzellik katmaya devam ediyoruz. Biz Babadağ’ı seviyoruz, Babadağ da bizi seviyor. İnşallah bundan sonra da Sayın Murat Kumral ile Babadağımız özlediği hizmetlere kavuşacak. El ele gönül gönüle vatandaşlarımızın dertlerine derman olmayı sürdüreceğiz.”

Babadağ Belediye Başkan Adayı Murat Kumral ise önceliklerinin istihdama ve iş alanlarını geliştirmeye yönelik çalışmalar olduğunu belirterek Babadağ Sanayi Sitesi, TOKİ, doğal gaz ve imar çalışmalarının olmazsa olmaz projeleri olduğunu belirtti. Kumral, yayla turizmi gibi yatırımlarla ilçelerini canlandırarak göçü tersine çevirmeyi amaçladıklarını dile getirdi.