04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Acıpayam Spor Salonu 2023’te tamamlanacak

Zolan: Acıpayam Spor Salonu 2023’te tamamlanacak

Haber Merkezi - 23 Eylül 2022 Cuma - 14:02 Zolan: Acıpayam Spor Salonu 2023’te tamamlanacak

Acıpayam’da yapımı devam eden spor salonu inşaatını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, salonunun 2023 yılının nisan ayında tamamlanacağını söyledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, geçen haziran ayında temeli atılan 500 kişi kapasiteli Acıpayam Spor Salonu inşaatında incelemede bulundu. İnceleme programına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile birlikte Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, Meclis üyeleri ve beraberindekiler katıldı.

Bir süre inşaatta incelemede bulunan Zolan, burada yaptığı açıklamada Acıpayam’ın ihtiyaçlarını gidermek için gayret gösterdiklerini belirterek, yapımı devam eden spor salonunu yerinde incelemek için geldiklerini kaydetti.

Haberin DevamıReklam

Yaklaşık 3 yıl önce Acıpayam ilçesinde meydana gelen depremi hatırlatan Zolan, “Deprem sonrasında spor salonu kullanılamaz hale geldi. Hem Acıpayam Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi olarak bizler salonun yenilenmesi için gayret gösterdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu spor salonunun yenilenmesi için bizlere destek verdi. Kendilerine ve destek veren herkese teşekkür ediyorum. Burası 500 seyirci kapasiteli bir spor salonu olacak ve Acıpayam’ın ihtiyacını karşılayacak. Nisan-2023’de hizmete alacağız inşallah” dedi.