27.07.2021, Salı
21 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan 1 günde 5 ilçede 12...

Zolan 1 günde 5 ilçede 12 ayrı mahalleyi ziyaret etti

Haber Merkezi - 26 Mart 2019 Salı - 12:22 Zolan 1 günde 5 ilçede 12 ayrı mahalleyi ziyaret etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 1 günde 5 ilçede 12 ayrı mahalleyi ziyaret ederek, binlerce vatandaşla buluştu.

A- A+

Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında Denizli’yi adım adım gezerek, bugüne kadar yaptıkları ve yeni dönemde yapacakları projeleri anlatıyor. Vatandaşlarla dertleşip istek ve önerilerini de dinleyen Başkan Zolan, Güney merkez, Buldan’ın Türlübey, Karaköy, Kadıköy ve Yenicekent mahalleleri, Babadağ merkez, Yeniköy, Bekirler, Kelleci ve Mollaahmet mahalleleri, Pamukkale’nin Aktepe ve Merkezefendi’nin Gerzele Mahallesi’nde binlerce vatandaş ile bir araya geldi.

“BU İŞLERİN KAHRAMANI DENİZLİLİLER”

Denizli’nin 19 ilçe 622 mahallesi olduğunu belirten Zolan, “Denizli’mizde ayak basmadık yer yok çok şükür, her yere gittik her yere ulaştık her yere hizmet ettik. Her zaman olduğu gibi bizi muhabbetle güzelliklerle karşıladınız. Bu dünya fani, geldik gidiyoruz. Önemli olan bu dünyadan geçerken iz bırakmaktır, eser bırakmaktır, gök kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Onun derdindeyiz. Sizlerin rızasını alarak Hakk’ın rızasına kavuşma derdindeyiz, mesele bu. Denizli’miz nereden nereye geldi, hepimiz yaşıyoruz. Çok güzel işler yaptık. Birçok derde derman olduk. Ancak bu işlerin kahramanı sizlersiniz, eğer siz bize yetki vermemiş olsaydınız biz taş üstüne taş koyamazdık. Siz bize güvendiniz ve dediniz ki, ‘yaparsa bunlar yapar.’ Biz de sizin güveninizi boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışarak Denizli’mize hizmet ettik” dedi.

“BİZİM SEVDAMIZ DENİZLİ”

Her gün 4-5 ilçe gezerek vatandaşlarla bir araya geldiğini anlatan Başkan Osman Zolan, “Bizim sevdamız Denizli. Biz herkese hiç bir ayrım yapmadan hizmet ettik. İlçe, mahalle, sokak, kişi ayrım yapmadan, yapılması gereken ne iş varsa yaptık, herkesle kucaklaştık. Denizli’deki tüm insanlarımız bizim kardeşimizdir. Denizlimiz eğer yükselirse, eğer ileri giderse herkes ileri ve güzele gider. Onun için ‘ortak sevdamız Denizli’ diyoruz. ‘Sen ben yok önce Denizli’ diyoruz” diye konuştu.