02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zabıta teşkilatı 196 yaşında

Zabıta teşkilatı 196 yaşında

Haber Merkezi - 7 Eylül 2022 Çarşamba - 08:56 Zabıta teşkilatı 196 yaşında

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, zabıta teşkilatının 196. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Başkan Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, şube müdürleri ve zabıta personeli ile birlikte Başkan Zolan’ı ziyaret etti. Tosun, ziyarette yaptığı konuşmada, “Zabıta teşkilatı olarak bizler, bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve esenliği için gece gündüz demeden hizmet etmekteyiz. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken kanun ve yönetmelikler çerçevesinde adil ve eşit bir şekilde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu anlamda çalışmalarımızda bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haberin DevamıReklam

Zolan ise, zabıta teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutladı. Teşkilatın çok kıymetli olduğunu ve önemli görevler ifa ettiğini belirten Zolan, “İnsanlarımızın kurallara uymasında, sağlık ve huzur anlamında, şehrimizdeki birçok güzelliğe katkı sağlıyorsunuz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Gece gündüz, hafta sonu tatil demeden vatandaşlarımızın huzuru için gayret ediyorsunuz. Pandemi sürecinde olağanüstü gayret gösterdiniz. Evlere gittiniz, vatandaşların ihtiyaçlarını karşıladınız. Bunlar çok kıymetliydi. Varlığınız bizim için çok önemli. 196 yıl önce başlatılan bu yürüyüş güçlenerek devam ediyor. Sizlerle birlikte daha güzel hizmetler yapmayı Allah’ım nasip etsin” diye konuştu.