20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zabıta Teşkilatı 195’nci yaşını kutluyor

Zabıta Teşkilatı 195’nci yaşını kutluyor

Haber Merkezi - 7 Eylül 2021 Salı - 10:55 Zabıta Teşkilatı 195’nci yaşını kutluyor

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kuruluşunun 195’inci yılını kutlayan zabıtanın sahadaki hizmetleriyle önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

A- A+

Zabıta Dairesi Başkanlığı, teşkilatın 195’nci kuruluş yıldönümü ve Zabıta Haftası dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarete Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Özkan Tosun, şube müdürleri ve zabıta personeli katıldı.

Daire Başkanı Tosun ziyarette yaptığı konuşmada, Zabıta Haftası dolayısıyla kendilerini kabul eden Başkan Zolan’a teşekkür ederek, “Zabıta teşkilatı olarak bizler şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın sağlık, huzur ve esenliği için 7×24 hizmet etmekteyiz. Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi gören teşkilatımız gücünü yasalarımızdan desteğini de siz değerli Büyükşehir Belediye Başkanımızdan almaktadır. Bu anlamda çalışmalarımızda bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu vesileyle teşkilatımızın 195. kuruluş yıldönümünü kutluyorum” dedi.

“BİRÇOK HİZMETİ TEŞKİLATIMIZLA YAPIYORUZ”

Haberin DevamıReklam

Zolan ise, aklaşık 2 asırdır hizmet veren teşkilatın önemine işaret ederek, “195 yıl öncesinden bugüne teşkilatımıza olan ihtiyaç artarak hissedildi. Yapmış olduğunuz hizmetlerle şehrimizde hayatın akışını kolaylaştırıyorsunuz. Sağlık anlamında, huzur anlamında, birçok katkı sağlıyorsunuz. Sizler bizim sahadaki gözümüz, kulağımız, elimiz ayağımsınız. İnsanlarımızın sağlıklı gıdaya kavuşabilmesi, kamu alanlarının yasal çerçevede kullanılabilmesi ve bunlara benzer birçok hizmeti teşkilatımızla yapıyoruz. Ben yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah’ım yolumuzu açık etsin, çalışmalarımızı güçlendirerek sürdürsün. Yarınımız bugünden daha güzel olsun. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor haftanızı kutluyorum” diye konuştu.