Zolan: Biz, gerçek belediyecilik yaptık – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
13 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Biz, gerçek belediyecilik yaptık

Zolan: Biz, gerçek belediyecilik yaptık

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Şubat 2024 Cuma - 16:43Güncelleme: 16 Şubat 2024 Cuma - 16:44
Zolan: Biz, gerçek belediyecilik yaptık

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine Bozkurt ile devam etti. Vatandaşlar ile bir araya gelen Zolan, "Birçok güzel işlerin altına birlikte imza attık. Yapılamaz, çözülemez denilen birçok işleri yaptık. Biz, gerçek belediyecilik yaptık" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Milletvekili Cahit Özkan ve İl Başkanı Yücel Güngör ile birlikte Bozkurt’u ziyaret etti. Ziyaret programında Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz ve AK Parti Bozkurt İlçe Başkanı Mehmet Mumcular da Zolan’a eşlik etti.

 

Yoğun ilgiyle karşılanan Zolan, ilçe pazarına da gitti. Burada vatandaşlar ve esnaf ile sohbet eden Zolan, kendisine iletilen istekleri de dinledi.

AK Parti ve Cumhur İttifakı Bozkurt Belediye Başkan adayı Akif Bayar’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katılan Zolan, birlik ve beraberlik ruhu içerisinde aynı hedefe odaklanarak çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

"KINAYLA, BOYAYLA UĞRAŞMADIK"

Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği yatırımlarını anlatan Zolan, "Biz bugüne kadar Bozkurt’ta, Denizlimizde ve tüm ilçelerimizde birçok hizmetler yaptık. Ayinesi iştir, kişinin lafa bakılmaz. Birçok güzel işlerin altına birlikte imza attık. Yapılamaz, çözülemez denilen birçok işleri yaptık. Algı belediyeciliği, şov, gösteriş yapmadık. Kınayla boyayla uğraşmadık, olmamış işi olmuş gibi göstermedik, başkalarının yaptığı işe de sahip çıkmadık. Biz gerçek belediyecilik yaptık” dedi.

Hizmette ayrımcılık yapmadıklarını vurgulayan Zolan, “Bozkurtumuzun her mahallesine hiçbir ayrım yapmadan, o, bu, şu demeden çalıştık. ‘Tüm Bozkurtlu hemşehrilerimiz bizim kardeşimizdir’ dedik ve hepsiyle kucaklaştık. İhtiyaçları en üst seviyede imkanlarımız dahilinde yapmak için gayret sarf ettik. El ele, kol kola vereceğiz, Bozkurtumuzun ihtiyacı neyse, siz ne istiyorsanız, Allah’ım onu yapmayı bize nasip etsin. Bozkurtumuz ister, biz yaparız” ifadelerini kullandı.