04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Yaz konserleri iki konserle tamamlanacak

Yaz konserleri iki konserle tamamlanacak

Haber Merkezi - 6 Eylül 2022 Salı - 10:18 Yaz konserleri iki konserle tamamlanacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Konserleri, bu hafta sonu gerçekleşecek konserlerle sona erecek.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinin İncilipınar ve Adalet Parkı’nda gelenekselleştirdiği Yaz Konserleri, birbirinden değerli müzisyen ve sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Yaz Konserlerinin geçen hafta sonu programında Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Ahmet Nuri Çağdaş İncilipınar Parkı’nda, Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı Sadi Cesuroğlu ise Adalet Parkı’nda sahne aldı.

Haberin DevamıReklam

Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserlere Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ahmet Nuri Çağdaş ve Sadi Cesuroğlu’nun birbirinden güzel eserleri seslendirdiği konserlere gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı. Bazı vatandaşlar oyun havalarına eşlik etti.

FİNAL KONSERLERİ BU HAFTA SONU

Yaz Konserlerinin finalinde bu hafta Cuma günü saat 21.00’de İncilipınar Parkı’nda Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Genel Sanat Yönetmeni Hakan Eyiden sahne alırken Cumartesi günü saat 21.00’de gerçekleşecek Sahra konseri ile yaz konserleri son bulacak. Yaz konserlerinin finaline tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.