25.07.2021, Pazar
22 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Yapımı tamamlanan 3 yeni tesis hizmete...

Yapımı tamamlanan 3 yeni tesis hizmete giriyor

Haber Merkezi - 9 Mayıs 2018 Çarşamba - 15:54 Yapımı tamamlanan 3 yeni tesis hizmete giriyor

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir süre önce yapımlarını tamamladığı Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi 10 Mayıs Perşembe günü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla hizmete açılacak.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir süre önce yapımını tamamladığı projelerinden 3’ü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla hizmete açılacak. Bu kapsamda İstiklal Caddesi’ndeki Eski Vali Konağının bulunduğu alanda yapımı tamamlanan Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi kent merkezi ile 4 ilçede yapılacağı açıklanan 7 kapalı yüzme havuzdan 2’si olan Acıpayam ve Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Komplekslerinin açılış törenleri 10 Mayıs Perşembe günü yapılacak. Saat 10.00’da Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi, saat12:00’de Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi, saat 17:00’de ise Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nin açılışı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.

“BÜYÜKŞEHİR ÇALIŞIYOR DENİZLİ KAZANIYOR”

Başkan Zolan, tamamlanan bu yeni tesislerin mutluluğunu hep beraber yaşayacaklarını belirterek, “Denizlimize yakışan yatırımlarımızı şükürler olsun birer birer hizmete açıyoruz. Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi, Acıpayam Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ve Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksimizi inşallah 10 Mayıs Perşembe günü Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin katılımlarıyla açacağız. Açılışlarımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.