29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Vali Altıparmak’tan çözüm odaklı çalışma talimatı

Vali Altıparmak’tan çözüm odaklı çalışma talimatı

Haber Merkezi - 18 Nisan 2017 Salı - 17:55 Vali Altıparmak’tan çözüm odaklı çalışma talimatı

Vali Ahmet Altıparmak, İlimizde görev yapan kamu kurumlarının müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Altıparmak, toplantıda “çözüm odaklı çalışma” talimatını verdi.

A- A+

Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İl Müftülüğünün ev sahipliğinde Polisevi’nde düzenlenen toplantıya; Vali Dr. Ahmet Altıparmak, vali yardımcıları, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Cengiz Yıldız, İl Müftüsü Mehmet Aşık ve kamu kurumlarının müdürleri katıldı.

Haberin DevamıReklam

İl Müftüsü Mehmet Aşık, müftülüğün İlimizde gerçekleştirdiği faaliyetler ile ilgili katılımcılara sunum yaptı, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Vali Ahmet Altıparmak da kurum müdürlerinden ilimizde gerçekleştirilen kamu yatırımları ve projeler hakkında bilgi aldı. Altıparmak, “kurumlarda görevli personelin vatandaşın sorun ve taleplerine çözüm odaklı ve sosyal devlet anlayışı çerçevesinde hizmete yönelik çalışma yapmaları” talimatını verdi.