TÜFAD heyetinden Denizli Büyükşehir Belediyesine ziyaret – D20Haber
05.10.2023, Perşembe
16 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. TÜFAD heyetinden Denizli Büyükşehir Belediyesine ziyaret

TÜFAD heyetinden Denizli Büyükşehir Belediyesine ziyaret

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Ağustos 2023 Perşembe - 15:04Güncelleme: 24 Ağustos 2023 Perşembe - 15:04
TÜFAD heyetinden Denizli Büyükşehir Belediyesine ziyaret

Birlikte Güçlüyüz Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği kapsamında Denizli’ye gelen Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Başkanı İsmail Dilber ve beraberindeki heyet, Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Denizli Valiliği, Türkiye Futbol Federasyonu, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD), Spor Ege Derneği ve Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen Birlikte Güçlüyüz Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği tüm hızıyla devam ediyor.

Şenlik kapsamında kente gelen TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber ve beraberindeki heyet, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci’yi ziyaret etti.

Değirmenci burada yaptığı konuşmada, sporun ve gençlerin yanında oldukalrını dile getirdi. Kahramanmaraş merkezli afetin ardından Büyükşehir Belediyesinin bölgede yaptığı çalışma ve faaliyetleri anlatan Değirmenci, “Yaraları hep beraber sarmaya çalıştık. Güçlü Türkiye olarak hep beraber bu zorluğun üstesinden geleceğiz. Birlikte Güçlüyüz Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği ile burada 11’i afet bölgesinden olmak üzere 22 ayrı kentten çocuklarımızı misafir ediyoruz. Emek veren herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Değirmenci misafirleriyle birlikte 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda bulunan cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.