25.06.2021, Cuma
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. TTF Başkanı Yalçınkaya’dan Başkan Zolan’a ziyaret

TTF Başkanı Yalçınkaya’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 5 Mayıs 2021 Çarşamba - 15:54 TTF Başkanı Yalçınkaya’dan Başkan Zolan’a ziyaret

Türkiye Triatlon Federasyonu (TTF) Başkanı Bayram Yalçınkaya, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Bir dizi ziyaret ve program için memleketi Denizli’ye gelen Türkiye Triatlon Federasyonu (TTF) Başkanı Bayram Yalçınkaya,  kabul dolayısıyla Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür eti. Yalçınkaya, triatlon sporu ve federasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Yançınkaya, federasyon olarak potansiyel triatlon testleri yapıldığını belirtti. Denizli’nin bu testlerde en başarılı ikinci il çıktığını aktaran Yalçınkaya, “Denizli Büyükşehir Belediyesinin inanılmaz bir potansiyeli var. Denizli Büyükşehir Belediyesinin gerek yüzme havuzları, spor tesisleri, ekibi ile birlikte çok büyük potansiyele sahip” diye konuştu.

“GENÇLERİMİZİ, ÇOCUKLARIMIZI GELECEĞE HAZIRLAYACAĞIZ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yalçınkaya’ya teşekkür eden Zolan, “Federasyon Başkanımızın Denizlili olması bizim için ayrı bir gurur. Sizin heyecanınızı ve başarınızı gördüm, ziyadesiyle mutlu oldum. Biz her zaman gençlerimizi, çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağız. Spor tabii ki, gençlerimize yaptırabileceğimiz en önemli faaliyetlerden birisi. Çocuklarımıza yasaklar koymak yerine, yapılabilecek alternatif ve imkanları sunmamız gerekiyor. Şükürler olsun ki Denizlimizde spor yapabilme anlamında birçok tesisimiz var. İnşallah birlikte güzel projeler yaparız. Başarılarınız daim olsun” dedi.