21.04.2021, Çarşamba
9 °C / 24 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Trafikte sinirliyseniz bu caddelere girmeyin!

Trafikte sinirliyseniz bu caddelere girmeyin!

Haber Merkezi - 13 Ocak 2018 Cumartesi - 17:46 Trafikte sinirliyseniz bu caddelere girmeyin!

Denizli’de bazı bulvar ve caddelerde, özellikle sabah ve akşam saatlerinde görülen trafik yoğunluğu sürücüleri isyan ettiriyor. Bu nedenle de sürücüler arasında gergin anlar yaşanıyor, motor ve klakson sesleri birbirine karışıyor.

A- A+

Üçgen Meydanı ile İzmir Bulvarı’nda devam eden köprülü kavşak inşaatları ile bazı ana arterlerde süren alt yapı çalışmaları, kent trafiğinde sıkışmalara yol açıyor. İzmir, Ankara ve Fevzi Çakmak bulvarları trafik yoğunluğunun yaşandığı yerlerin başında geliyor. Otogar bölgesinden gelen trafiği dağlım noktasını oluşturan Doğan ve Halk caddelerinde akşam saatlerinde taşıtlar metre metre ilerleyebiliyor.

Yenişehir bölgesine gideceklerin tercihi nedeniyle Ulus Caddesi yoğunluğun en fazla görüldüğü bir başka güzergah. Çamlık Caddesi ve buraların geçiş noktasında yer alan Demokrasi Meydanı da trafik yoğunluğundan nasibini alıyor.

Çal Caddesi ile İzmir Bulvarı’nın kesiştiği Sümer Kavşağı’nda ise akşam saatlerinde trafik içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Merkezefendi, Fatih ve Devrim caddeleri ile 29 Ekim Bulvarı da trafik yoğunluğunun yaşandığı diğer güzergahlar.