28.11.2022, Pazartesi
6 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Bakan Muş, Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret...

Bakan Muş, Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti

Haber Merkezi - 27 Nisan 2022 Çarşamba - 15:40 Bakan Muş, Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Denizli Büyükşehir belediyesini ziyaret etti, horoz heykeli önünde de anı fotoğrafı çektirdi.

A- A+

Bir dizi program ve ziyaret için gelen kente gelen Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Vali Ali Fuat Atik, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.

Bakan Muş’u karşılayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nda sergilenen Yatağan palası, Büyükşehir Belediyesi kültür yayınlarından oluşan eserleri ve Denizli Sancağını anlattı.

“SİZLERİN DESTEKLERİYLE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Bakan Muş’u ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirten Zolan, “Şehrimize hoş geldiniz. Denizlimiz kendi dinamikleri ile üreten, tükettiğinden daha fazlasını üreten, satın aldığından daha fazlasını satan bir şehir. Denizli, ülkemize ve dünyaya katkı sağlayan bir şehir, başta Cumhurbaşkanımız ve siz değerli bakanımızın katkılarıyla yolumuza devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da başlattığı belediyecilik hizmetleri, 2004’te önceki dönem Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci ve sonra bizimle devam etti. Denizli’mizi güzelleştirmek için gayretlerimiz sürüyor. Sizi burada görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etti.Cumhurbaşkanımızın ve sizlerin destekleri çok kıymetli” dedi.

Haberin DevamıReklam

DENİZLİ HOROZU HATIRASI

Muş ise, Denizli’de olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, ev sahipliği nedeniyle Zolan’a teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Denizli Büyükşehir Belediyesi şeref defterini imzalayan Muş, daha sonra Muş, 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda bulunan Denizli’nin simgesi cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğraf çektirdi.