Sunucu Pelin Çift ile Prof Dr Tufan Gündüz Kültür Buluşmalarına katıldı – D20Haber
10.12.2023, Pazar
4 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Sunucu Pelin Çift ile Prof Dr...

Sunucu Pelin Çift ile Prof Dr Tufan Gündüz Kültür Buluşmalarına katıldı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Ekim 2023 Salı - 10:48Güncelleme: 24 Ekim 2023 Salı - 10:48
Sunucu Pelin Çift ile Prof Dr Tufan Gündüz Kültür Buluşmalarına katıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Buluşmalarına, sunucu-yazar Pelin Çift ile tarihçi Prof Dr Tufan Gündüz konuk oldu.

Büyükşehir ile Kültür Buluşmalarının konuğu olan yazar Pelin Çift ile tarihçi Prof Dr Tufan Gündüz, Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinlikte Denizlililer ile buluştu.

Etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Genel Sekreter Yardımcıları Serhat Akbulut, Ömer Faruk Özer, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Etkinlikte Pelin Çift ile Gündüz, “Cumhuriyetin 100 Yıllık Hikayesi” adlı söyleşiyle keyifli bir akşam yaşattı.

Prof Dr Gündüz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş aşamalarını tüm detaylarıyla paylaşırken, Çift de sorularıyla eşlik etti. Programın sonunda Zolan, Çift ile Gündüz’e üzerinde Denizli Horozu bulunan kaide hediye etti.

Haberin DevamıReklam
Etkinlik sonunda Çift ile Prof Dr Gündüz, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğraflarının ve büyük usta Nejat Uygur’un yağlı boya Atatürk portresinin yer aldığı Atatürk Köşesi’ni inceledi.