27.10.2021, Çarşamba
9 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Şehir Tiyatrosu 8 Ekim’de tiyatroseverlerle buluşuyor

Şehir Tiyatrosu 8 Ekim’de tiyatroseverlerle buluşuyor

Haber Merkezi - 7 Ekim 2021 Perşembe - 16:47 Şehir Tiyatrosu 8 Ekim’de tiyatroseverlerle buluşuyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 8 Ekim Cuma günü "Tom, Dick ve Harry" adlı tiyatro oyunu ile 2021-2022 sezonunu açıyor.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, kentin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmaya kaldığı yerden devam edecek. Birbirinden güzel oyunları sanatseverlerle buluşturan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 2021-2022 sezonunu 8 Ekim Cuma günü saat 20.00’de “Tom, Dick ve Harry” adlı tiyatro oyunu ile açıyor. Ünlü yazarlar Ray Cooney ve Michael Cooney’in yazdığı, Önder Tahmaz’ın yönettiği oyun, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluşacak. Tom, Dick ve Harry adlı durum komedisinin sahnelendiği oyunda, çocuk evlat edinmek için yasal onay almaya çalışan bir çiftin başına gelen talihsiz olaylar anlatılıyor.

Haberin DevamıReklam

OYUN PANDEMİ KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE SAHNELENECEK

Sosyal mesafe kuralına uygun bir oturma düzeninin bulunacağı oyunda, tüm tedbirler harfiyen yerine getirileceği kaydedildi. Öte yandan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmek isteyen sanatseverler http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden oyunlar hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemlerinin gerçekleştirilebildiği ifade edildi.