29.11.2020, Pazar
3 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Denizli’ye gelecek

Haber Merkezi - 23 Ekim 2020 Cuma - 15:25 Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Denizli’ye gelecek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın 26 Ekim Pazartesi günü Denizli’ye geleceği bildirildi.

A- A+

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak, iş insanlarıyla toplantı yapmak üzere 26 Ekim’de Denizli’ye geleceğini açıkladı. Filiz’in açıkladığına göre, Varank’ın progdamı şöyle:

“Çardak OSB ziyareti ile Denizli programına başlayacak olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, burada Çardak OSB’de yer alan işletmeleri gezecek. Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde, Makine ihtisas OSB, Mermer OSB, Deri OSB yöneticileri ve oda başkanları ile sanayi yatırımları hakkında bir toplantı gerçekleştirecek, işadamları ile de bir araya gelecek. Varank, Denizli OSB’deki DOSTEK Koleji ile sanayi tesislerini de ziyaret edecek.

Pamukkale Üniversitesi Teknokent Yönetim Kurulu İle bir toplantı gerçekleştirilecek olan Bakan Varank, Teknofest’te roket yarışmaları yüksek irtifa kategorisinde Türkiye birinciliği elde eden Hazar takımının üyeleriyle buluşacak.

AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Laodikya Antik Kenti’ni gezecek olan Varank, akşam saatlerinde Denizli’den ayrılacak.”