17.04.2021, Cumartesi
17 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Şampiyona öncesi milli sporcudan Zolan’a ziyaret

Şampiyona öncesi milli sporcudan Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 10 Mart 2021 Çarşamba - 12:00 Şampiyona öncesi milli sporcudan Zolan’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyespor’un Karate Takımı milli sporcusu Damla Su Türemen, Dünya Karate Federasyonu’nca düzenlenecek Karate 1 Premier League öncesi, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

A- A+

Dünya Karate Federasyonu tarafından (WKF) 12-14 Mart tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Karate 1 Premier League’de Denizli ve Türkiye’yi temsil edecek Damla Su Türemen, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zolan, 80’e yakın ülkeden 650’yi aşkın sporcunun yarışacağı şampiyonada genç sporcuya başarılar diledi.

ZOLAN: HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Milli takım sporcularının kazandığı başarıların hem Denizli’nin, hem de Türk milletinin gurur kaynağı olduğunu söyleyen Zolan, “Karate 1 Premier League’de şehrimizi ve ülkemizi gururla temsil edecek sporcumuz Damla Su Türemen kızımıza başarılar dilerim. Denizli Büyükşehir Belediyespor olarak her zaman yanınızdayız.” ifadelerini kullandı. Büyükşehir Belediyespor Taekwondo Takımı’nın ise 8. Turkish Open G1 Turnuvası’nda Denizli’yi temsil edeceğini kaydeden Zolan, Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı milli sporcularının da 2024 Paris Olimpiyatları Oyunları’nda Denizli ve Türkiye’yi temsil etmek için Tunus’ta hazırlık kampında olduğunu söyledi. Tüm sporculara başarılar dileyen Zolan, “Sizler bizim gururumuzsunuz. İnşallah şampiyonalardan başarılarla dönersiniz” dedi. 

JUDOKALAR TUNUS’TA, TAEKWONDOCULAR İSTANBUL’DA

Denizli Büyükşehir Belediyespor Taekwondo Takımı sporcularından Fikret Hakan Şenkuru, Mehmet Kaan Şenkuru ve Gizem Nur Köroğlu 10-16 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek 8. Turkish Open G1 Turnuvası’nda Denizli’yi temsil edecek. Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı sporcuları Nazlı Çoban ve Reyhan Oğuz ise Ümit Milli Kadın Judo Takımı ile 2024 Paris Olimpiyatları Oyunları’nda Denizli ve Türkiye’yi temsil etmek için Tunus’ta hazırlık kampına katılıyor.