26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. PAÜ’de öğrenci ve personel için bilgilendirme...

PAÜ’de öğrenci ve personel için bilgilendirme standı kuruldu

Haber Merkezi - 21 Eylül 2021 Salı - 14:09 PAÜ’de öğrenci ve personel için bilgilendirme standı kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ tarafından Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) otobüs hat numara ve güzergahları konusunda bilgi vermek, kartların vize yapılması ve üniversiteli öğrencilerin kimlik kartlarının Denizli Öğrenci Kart ile entegre edilmesi konusunda stant kuruldu.

A- A+

Yüz yüze eğitimin başlamasının yanı sıra bu yıl Pamukkale Üniversitesi’ni (PAÜ) kazanan öğrenciler ile eğitimine devam eden üniversiteliler ve PAÜ personeli için PAÜ Yemekhanesi önünde,  Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ tarafından bilgilendirme standı açıldı.

Stantta öğrenci ve PAÜ personeline otobüs hat numara ve güzergahları konusunda bilgi verilirken, Denizli Öğrenci Kartların vize yapılması ve HES kodu ile entegre edilmesi konusunda kolaylık sağlandı. İsteyen öğrencilerin Denizli Öğrenci Kartları, PAÜ kimlik kartlarıyla da entegre edilirken, bakiyesi bulunan kartlar ise öğrencilerin kimlik kartlarına aktarıldı.

Haberin DevamıReklam

STANT 1 EKİM’E KADAR AÇIK KALACAK

Bilgilendirme standının 1 Ekim Cuma gününe kadar açık kalacağı belirtildi. Ayrıca söz konusu bilgilendirme ve diğer işlemler, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ’ye ait eski Özel İdare Binası karşısında bulunan Valilik Kart Dolum Merkezi, Bayramyeri Meydanı Kart Dolum Merkezi, Otogar Kart Dolum Merkezi, Pamukkale Üniversitesi Hastane Kart Dolum Merkezi ve Hava Limanı Kart Dolum Merkezi’nden de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirildiği ifade edildi.