29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Pamukkale’de 3. muhtarlar toplantısı yapıldı

Pamukkale’de 3. muhtarlar toplantısı yapıldı

Haber Merkezi - 6 Nisan 2017 Perşembe - 09:31 Pamukkale’de 3. muhtarlar toplantısı yapıldı

Pamukkale Kaymakamlığı’nın 2017 yılı 3. muhtarlar toplantısı, Kocadere Mahallesi’nde yapıldı. Toplantıda, hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

A- A+

Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nun başkanlığında, Kocadere Tarımsal Kalkınma Kooperatifinde yapılan toplantıya Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Sevinçli, Denizli Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, DESKİ Genel Müdürlüğü, jandarma, Sevindik Polis Merkezi Amirliği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden temsilciler ile Akhan, Eldenizli, Goncalı, Güzelköy, Irlıganlı, Karakurt, Karakova, Kocadere, Korucuk, Küçükdere, Pınarkent, Gölemezli ve Yeniköy muhtarları katıldı.

Haberin DevamıReklam

Muhtarların mahalle sakinlerinin sıkıntılarını ve taleplerini detaylı bir şekilde dile getirdiği toplantıda, muhtarlara mahallelerinin sorunları ile ilgili daha önceden kamu kurumlarına yaptıkları başvuru ve bunlarla ilgili işlemler hakkında bilgi verildi.

Kaymakam Hayrettin Balcıoğlu, toplantıda yaptığı konuşmada, engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların sıkıntılarının kaymakamlığa iletilmesinden çok memnun olduğunu söyleyerek, bu konudaki hassasiyetlerin devam etmesini istedi.