08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Pamukkale, ünlü şefler ile yarışmacıları ağırladı

Pamukkale, ünlü şefler ile yarışmacıları ağırladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 28 Kasım 2022 Pazartesi - 14:34Güncelleme: 28 Kasım 2022 Pazartesi - 14:34
Pamukkale, ünlü şefler ile yarışmacıları ağırladı

UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki beyaz cennet Pamukkale, ünlü yemek yarışması MasterChef’in dış mekan çekimine ev sahipliği yaptı.

Tabiat harikası Pamukkale, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmasıyla, Türkiye’nin en çok izlenen yemek yarışması MasterChef’in bu hafta yayınlanan dış mekan çekimine ev sahipliği yaptı.

Programa konuk olarak katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ile yarışmacı ve izleyicilere Denizli’yi ve güzelliklerini tanıttı.

Haberin DevamıReklam

Denizli’yi her platformda çok daha güçlü bir şekilde anlatmaya ve tanıtmaya devam edeceklerini söyleyen Zolan, “Denizli, Türkiye’nin değil, dünyanın parlayan yıldızı” dedi. Zolan, “Turizm lokomotifimiz Pamukkale olsa da bunun yanında yaylalarımız, termal sularımız, kayak merkezimiz, 19 antik kentimiz ve adını sayamayacağımız birçok doğal güzelliğimizle eşine az rastlanır bir şehirdeyiz. Denizli’mizi daha da ileri noktalara götürmek adına şehrimizin değerlerini tüm kurumlarımızla el ele gönül gönüle vererek anlatmaya, şehrimizin turizmden daha fazla pay alması için de çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.