23.03.2023, Perşembe
10 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Pamukkale Belediyesinden Karşıyaka’da iftar

Pamukkale Belediyesinden Karşıyaka’da iftar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Nisan 2022 Cumartesi - 08:53Güncelleme: 30 Nisan 2022 Cumartesi - 08:54
Pamukkale Belediyesinden Karşıyaka’da iftar

Pamukkale Belediyesi tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde iftar yemeği verildi.

Karşıyaka Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen iftar programına Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Karşıyaka Mahalle Muhtarı Mustafa Gülmez ve vatandaşlar katıldı.

konuşmada geçen yıl bu zamanlarda ailelerin bile bir arada iftar yapamadığını söyleyen Örki, “Geçen yıl tam bu zamanlar ben de koronavirüse yakalanmıştım. Ailece iftar yapabilme imkânımız bile olmamıştı. Çok şükür bugün iftar sofralarında bir araya gelebiliyoruz. Bizim Karşıyaka’ya verilmiş sözlerimiz var. Kolay olan yolları asfaltla kaplayıp göz boyamaktı. Ama biz zoru seçtik. Denizli Büyükşehir Belediyemiz altyapı çalışmalarını gerçekleştirdi” dedi.

Haberin DevamıReklam

1 yıl önce üstyapı çalışmalarına başladıklarını anımsatan Örki, “Bugün 145 sokaktan 130’unda çalışmalar tamamlandı. Bu mahalledeki çalışmalarımızın yüzde 88’i bitti. Bağlantı sokaklarındaki çalışmalarda bittiğinde Karşıyakamız geleceğe hazır halde olacak. Bugünkü soframızı geçen hafta şehit olan Teğmen Bekir Can Kerek ve tüm şehitlerimizin ruhuna açtık. O kahramanlar sayesinde biz bu güzel ülkemizde güven içinde iftarlarımızı düzenleyebiliyoruz. Buradan tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlar, sağlık, sıhhat ve huzur içinde nice bayramlara kavuşmayı temenni ederim” diye konuştu.