Zolan 1 günde 6 ilçeye gitti, 550 km yol yaptı – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan 1 günde 6 ilçeye gitti,...

Zolan 1 günde 6 ilçeye gitti, 550 km yol yaptı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 29 Mart 2024 Cuma - 12:41Güncelleme: 29 Mart 2024 Cuma - 12:42
Zolan 1 günde 6 ilçeye gitti, 550 km yol yaptı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, seçim çalışmaları kapsamında dün 6 ilçeye ziyaretler gerçekleştirerek 550 kilometre yol katetti.

İlçe ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bekilli ilçesinin KutlubeyMahallesi ile başladı. Buradan Baklan ilçesini ziyaret ederek hemşehrileriyle kucaklaşan Başkan Zolan, daha sonra Bozkurt ilçesinin İnceler Mahallesi ve ardından Cumalı Mahallesi’ni ziyaret etti. Bozkurt ilçesinin Sazköy ve Tutluca mahallerini de ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Pamukkale ilçesindeki Akvadi Parkı’nda düzenlediği iftar programına katıldı.

 

Daha sonra Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin düzenlediği iftar programına da katılarak esnafla buluşan Başkan Osman Zolan, buradan Çivril ilçesinin Özdemirci Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Zolan son olarak Merkezefendi ilçe sınırları içerisinde bulunan Sevindik Mahallesi’nde vatandaşlara hitap etti.

Böylece dün Bekilli, Baklan, Bozkurt, Pamukkale, Çivril ve Merkezefendi ilçelerine ziyaret gerçekleştiren Başkan Zolan, bir günde yaklaşık 550 kilometre yol kat etti. Gittiği her yerde yoğun ilgiyle karşılanan Zolan, güzel ev sahiplikleri için vatandaşlara teşekkür etti.

“HİZMET DESTANLARI YAZMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Ramazan ayının manevi atmosferini paylaşmak için yoğun bir program gerçekleştirdiklerini ve göreve geldikleri ilk günden itibaren her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarını vurgulayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, şunları söyledi:

“Allah’ıma şükürler olsun güzeller güzeli şehrimizde taş üstüne taş koymaya, geleceğe eser bırakmaya devam ediyoruz. İnşallah vatandaşlarımızın teveccühü ile hizmet destanları yazmayı sürdüreceğiz. Güler yüzüyle her zaman bizleri destekleyen, motivasyonumuzu artıran hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Biz, bitmek tükenmek bilmeyen bu enerjimizi, bu gücümüzü vatandaşımızdan alıyoruz. Allah’ım razı olsun. İnşallah el ele gönül gönüle yolumuza devam ederiz.”