Zolan’ın hediyesi sevindirdi – D20Haber
23.04.2024, Salı
15 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan’ın hediyesi sevindirdi

Zolan’ın hediyesi sevindirdi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 26 Mart 2024 Salı - 12:02Güncelleme: 26 Mart 2024 Salı - 12:03
Zolan’ın hediyesi sevindirdi

Güney ve Buldan ilçesini ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, vatandaşlar ile bir araya gelirken, hediyeleriyle de çocukları sevindirdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe ziyaretleri kapsamında Güney ve Buldan ilçelerine gitti. İlk olarak Güney ilçesini ziyaret eden Başkan Zolan, burada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekci, Denizli Milletvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ile birlikte vatandaşlarla buluştu.

Daha sonra Buldan ilçesinin Yenicekent Mahallesi ile devam eden programında Başkan Zolan, sırasıyla Türlübey, Karaköy ve Kadıköy mahallelerinde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Başkan Zolan’ın Buldan ilçe ziyaretine Cumhur İttifakı Buldan Belediye Başkan Adayı Mesut Sarıbaloğlu da eşlik etti. Zolan, güzel karşılamaları ve misafirperverlikleri için teşekkür etti.

“BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Kendisini her zaman bağrına basan hemşehrileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Her zaman olduğu gibi yol arkadaşlığınız, kardeşliğiniz benim için çok kıymetli. Allah’ım sizlerden razı olsun. İnşallah vatandaşlarımızın destek ve teveccühleriyle Denizli’mizin 19 ilçesi 616 mahallesinde hiçbir ayrım yapmadan güler yüzle hizmet etmeye devam edeceğiz. Hep birlikte, el ele gönül gönüle hizmet destanlarımızı sürdüreceğiz. Çünkü biz, birlikte daha güçlüyüz, yolumuz bir, sevdamız bir, hedefimiz bir” ifadelerini kullandı.