04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan, Cankurtaran yaz kampında kadınlarla buluştu

Zolan, Cankurtaran yaz kampında kadınlarla buluştu

Haber Merkezi - 4 Eylül 2022 Pazar - 11:30 Zolan, Cankurtaran yaz kampında kadınlarla buluştu

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyinin düzenlediği Cankurtaran Yaz Kampı'nın finalinde kadınlarla bir araya geldi.

A- A+

Cankurtaran Mesireliği’nde düzenlenen programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen ile Kadın Meclisi üyeleri, Pelitlibağ, Hürriyet ve Yunus Emre mahallelerinden kadınlar katıldı.

Zolan, burada yaptığı konuşmada, Kent Konseyinin yaptığı proje ve çalışmalarla başta kadınlar olmak üzere gençler, çocuklar ve Denizli’de yaşayan her birey için birçok konuda donanımlarının artması için gayret ettiğini söyledi.

Haberin DevamıReklam

Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Zolan, “Benim Mahallem projesi kapsamında Kent Konseyimizin çatısı altında buluşuyoruz. Mahallemizle ilgili görülmeyen, aktarılmayan hususları bu buluşmalarda dile getirebiliyoruz. Katılımlarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak sizlere, Denizli’mize hizmet etmeye çalışıyoruz. Hep beraber gece gündüz demeden gayret ediyoruz. Yaptığımız birçok güzel işler, yapılması gereken işlerimiz var. Yapılması gereken işlerimizi yaparak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Denizli’miz dünden, 20 yıl öncesinden, 10 yıl öncesinden daha iyi. Denizli’miz çünkü çalışkan, güler yüzlü insanların olduğu bir yer. Sizlere ne kadar çok hizmet etsek, bizim için azdır. Sizler daha fazlasını hak ediyorsunuz” dedi.

Konuşmanın ardından programa katılan kadınlarla bir süre sohbet eden Başkan Osman Zolan, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı, istek ve önerileri dinledi.