15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Niloya Müzikali çocuklarla buluştu

Niloya Müzikali çocuklarla buluştu

Haber Merkezi - 15 Ocak 2022 Cumartesi - 14:54 Niloya Müzikali çocuklarla buluştu

Sevilen çizgi film karakteri Niloya, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonla sömestr tatili öncesi çocuklarla buluştu.

A- A+

Eğitici, öğretici ve eğlenceli içerikleriyle miniklerin yakın arkadaşı olan yerli çizgi film karakteri Niloya Müzikali, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Mehmet Gazi Salonu’nda sahne aldı. Müzikale Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, aileler ve çocuklar katıldı. Çocuklar şarkılar ve sürpriz karakterlerin yer aldığı müzikalle eğlenceli zaman geçirirken, Niloya ile arkadaşları Tospik ile Mete’nin yer aldığı müzikal 4 seans olarak sahnelendi.

“ÇOCUKLAR BİZİM GÖZBEBEĞİMİZ”

Müzikal öncesi konuşma yapan Zolan, çocukların çok sevdiği Niloya Müzikali’ni Denizli’ye davet ettiklerini söyledi. Zolan, “Çocuklar bizim gözbebeğimiz, geleceğimiz, hayalimiz ve her türlü fedakarlık yaptığımız varlıklarımızdır.Onun için biz de çocuklarımızı eğlendirmek, tiyatro ile tanışmalarını için bugün sizleri buraya davet ettik. İnşallah keyifli zaman geçirirsiniz” dedi. Çocukların küçük yaşta yaşadıkları güzel anları ömür boyu unutamayacaklarını ifade eden Zolan, “Anne baba biz sizinle ilk defa Niloya’ya gitmiştik’ şeklinde anlatacak ve bugünlerin hatıralarını yaşayacaklar inşallah. Size güzel bir anı olur. Biz de çocuklarımıza sevgimizi sunmuş oluruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

“AYNI ANDA ÜÇ ETKİNLİK YAPABİLİYORUZ”

Kentte çok sayıda hizmet yaptıklarını söyleyen Zolan, şöyle konuştu:

“Altyapı, üstyapı, parklar ve daha birçok hizmet yaptık. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezimize belki ilk defa gelenleriniz vardır. Daha önce böyle salonlarımız yoktu, 200 300 kişilik salonlarımız vardı. Şimdi 500-1000-2000 kişilik büyük salonlarımız var. Aynı anda üç etkinlik yapabiliyoruz.”