25.01.2021, Pazartesi
9 °C / 14 °C Denizli Hava Durumu

Muhtarlar Derneği yönetiminden Zolan ve Örki’ye ziyaret

Haber Merkezi - 14 Ocak 2021 Perşembe - 12:39 Muhtarlar Derneği yönetiminden  Zolan ve Örki’ye ziyaret

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki'yi ziyaret etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti. Zolan, ziyarette yaptığı konuşmada, kısa süre önce hayatını kaybeden dernek başkanı Adnan Kuloğlu’na Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diledi.

Muhtarlığın çok zor bir iş olduğunu vurgulayan Zolan, “Mahallelerin en yetkilisi muhtarlardır ve her sıkıntıda sizlerin kapınız çalınır. Sizler de sorunların çözümü için konuları bizlere aktarırısınız ve sürekli koşturursunuz. Sizler bizim elimiz kolumuz, gözümüz kulağımızsınız. Göremediklerimizi, duymadıklarımızı bizlere iletiyorsunuz. Bizler de sizlerin gayreti ile sıkıntıları, talepleri yerine getirmek için gayret gösteriyoruz. Denizimiz örnek bir şehir haline geldi. El ele kol kola verdik, vatandaşlarımızın desteğiyle, güveniyle emanete sahip çıkmak için hep beraber çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz inşallah” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN”

Denizli’nin geldiği noktaya birçok şehrin imrenerek baktığını kaydeden Başkan Zolan, “Allah’ım nazarlardan korusun, güzelliklerimiz artarak sürsün. En önemlisi de birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Bu şehir hepimizin. Bu şehirde huzur içinde, mutluluk içinde yaşamayı Allah’ım hepimize nasip etsin. Bizler de bu şehirdeki huzuru, mutluluğu hakim kılmak, aynı zamanda güzellikleri artırarak, vatandaşımızın sıkıntısı azaltarak yolumuza devam etmeliyiz. Bu konuda bize en üst seviyede yardımcı olacak, işimizi kolaylaştıracak olanlar muhtarlarımızdır. Allah’ım yolunuzu açık etsin” diye konuştu.

Yüreci ise, Denizli için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirterek, destekleri için Zolan’a teşekkür etti.

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI ÖRKİ’Yİ DE ZİYARET ETTİLER

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi Başkanı Yüreci ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’yi ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Örki, “Muhtarlarımız bizim için çok değerli. İlçemizdeki mahallelerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili değerli muhtarlarımızın görüşleri bizim çok önemli. Muhtarlarımızın nazik ziyaretleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.