30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Miniklere suyun önemi anlatıldı

Miniklere suyun önemi anlatıldı

Haber Merkezi - 23 Mart 2021 Salı - 15:54 Miniklere suyun önemi anlatıldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ tarafından Dünya Su Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, anaokulu öğrencilerine suyu bilinçli kullanmanın önemini anlatıldı.

A- A+

Bereketli Anaokulu’ndaki etkinliğe Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü, Bereketli Anaokulu Müdürü Güliz Bilkay ve beraberindekiler katıldı. Büyükşehir DESKİ’nin yürüttüğü “Minik Minik Ellerim Susuz Büyümez Düşlerim” projesi kapsamında suyun önemi ve su tasarrufunu anlatan tiyatro oyunu sergilendi. Öğrencilerden oluşan su ritim grubunun şarkı ve dans gösterisi ile devam eden etkinlikte miniklere balon, rüzgar gülü ve su tasarrufu ile ilgili resim defteri hediye edildi.

Haberin DevamıReklam

“SUYUN ÖNEMİ VE SU TASARRUFU ANLATILDI”

Bereketli Anaokulu Müdürü Güliz Bilkay, öğrencilere yönelik suyun önemi ve su tasarrufunu anlatan etkinlikler düzenlenmesinde emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir DESKİ Genel Müdürü Niyazi Türlü ve tüm DESKİ ailesine teşekkür etti.

ürlü ise, gelecek nesillere bırakılacak en önemli emanetin su olduğunu vurgulayarak, programda emeği geçenlere teşekkür etti.