15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. MHP’li başkanlardan Zolan’a ziyaret

MHP’li başkanlardan Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 28 Temmuz 2022 Perşembe - 15:06 MHP’li başkanlardan Zolan’a ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip ile birlikte MHP’nin 19 ilçe başkanını ağırladı.

A- A+

MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, MHP Acıpayam, Babadağ, Baklan, Bekilli, Beyağaç, Bozkurt, Buldan, Çal, Çameli, Çardak, Çivril, Güney, Honaz, Kale, Merkezefendi, Pamukkale, Sarayköy, Serinhisar ve Tavas ilçe başkanları ile birlikte Denizli Büyükşehir belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Cumhur İttifakı ruhuna uygun bir şekilde çalıştıklarını ifade eden Garip, “Dün ve bugün olduğu gibi, bundan sonra da sizinle yol yürüme azim ve kararlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz. Tüm ilçelerimizde Cumhur İttifakı bileşenleri olarak 2023 seçimleri ve sonrasında yapılacak yerel seçimler için çalışmalarımızı aşk ve şevkle yürütüyoruz. Bütün ilçe başkanlarımızla bir arada sizinle birlikte olduğumuzu göstermek adına sizleri ziyaret ettik. Bizleri ağırladığınız için teşekkür ederim” dedi.

Haberin DevamıReklam

Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip ve 19 ilçe başkanı ile yönetimlerine başarılar diledi. Zolan, “Birlikte çıkmış olduğumuz bu hizmet yolculuğunda Allah’ım bizlere güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Sizin nezdinizde bizlere destek veren teşkilatlarınıza çok teşekkür ediyorum. Desteğininiz yanımızda hissetmek bize güç veriyor. Bu birliktelik ülkemizin hedeflerine ulaşması ve geleceğimizin teminatı gençlerimiz açısından çok önemli. Bizlerde aynı ruhla, el ele, kol kola aynı yolda yürümeye devam edeceğiz ve ülkemizi, vatanımızı daha ileriye daha güzele hep birlikte götüreceğiz” diye konuştu.