09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. MHP Pamukkale ilçe yönetiminden Zolan’a ziyaret

MHP Pamukkale ilçe yönetiminden Zolan’a ziyaret

Haber Merkezi - 6 Temmuz 2022 Çarşamba - 09:16 MHP Pamukkale ilçe yönetiminden Zolan’a ziyaret

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, birlikte Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

A- A+

Ziyarete MHP Denizli İl Başkanı Yusuf Garip, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Eskin, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yeni yönetimleri ile birlikte nezaket ziyaretine geldiklerine dile getiren Yılmaz, “Genel Başkanımızın onayı ve oluruyla yeni bir yönetim teşekkül ettik. Kıymetli İl Başkanımızla birlikte ilk ziyareti Cumhur İttifakımızın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak size yapmak istedik” dedi.

Yılmaz, “Denizli’de Cumhur İttifakını başarılı kılma yolunda çalışmaya devam edeceğiz. Bizi misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. MHP Denizli İl Başkanı Garip ise verdiği destek için Zolan’a teşekkür ederek, “Pamukkale İlçe Başkanım ve teşkilatımız adına bu nazik kabul için çok teşekkür ediyorum. Allah, bu birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam

Zolan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre önce göreve başlayan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Yılmaz ve yeni yönetiminde başarılar diledi. Zolan, “İnşallah yeni görevleriniz ilçemize, şehrimize, Milliyetçi Hareket Partimize, Cumhur İttifakımıza hayırlı uğurlu olsun. Allah’ım başarılı eylesin, yolunuzu açık etsin. Ziyaretinizden ziyadesiyle memnun oldum” dedi. “Millete hizmet yolunda bir ve beraber olarak çalışmaya devam edeceğiz” diyen Zolan, “Vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, ezanımıza hep birlikte sahip çıkarak, Allah’ım yolumuza devam etmeyi nasip etsin” şeklinde konuştu.