20.01.2021, Çarşamba
-5 °C / 6 °C Denizli Hava Durumu

Konyalı gazi çocuklarının Pamukkale gezisi

Haber Merkezi - 3 Eylül 2019 Salı - 16:15 Konyalı gazi çocuklarının Pamukkale gezisi

Denizli Emniyet Müdürlüğü, Konya’dan gelen şehit ve gazi çocuklarını konuk etti. Çocuklar, Pamukkale gezisinde unutamayacakları bir gün yaşadı.

A- A+

İl Emniyet Müdürlüğünün Konya’dan küçük konukları vardı. İlin tarihi ve doğal güzelliklerine düzenlenen geziye katılan çocuklar, Pamukkale travertenlerinde gerçekleştirdikleri yürüyüşle de farklı bir gün geçirdi.

Bu arada, makamında çocukları kabul eden İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, “Her zaman söylediğimiz gibi, bu ülkeye evlatlarını feda edenlerin ve evlatlarını bize emanet edenlerin her daim yanında, her zaman hizmetinde olacağız. Onların bizlere emanetleri olan sizler, devletimizin ve milletimizin gözünde ve kalbinde en kıymetlive müstesna yerlere sahipsiniz. Kapımızın sizlere her zaman sonuna kadar açık olduğunu bilmenizi isterim. Sizler için ne yapılması gerekiyorsa her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. Bu etkinlikte bunun bir nişanesidir” dedi.

Şehit ve gazi çocukları ise, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir ve personellerine teşekkür etti.

Birlikte yenilen yemeğin ardından konuklara günün anlam ve önemini hatırlatacak hediyelerin verilmesiyle program son buldu.