Cumhurbaşkanı Tatar, Denizli’ye gelecek, iş dünyasıyla buluşacak – D20Haber
05.03.2024, Salı
6 °C / 18 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Cumhurbaşkanı Tatar, Denizli’ye gelecek, iş dünyasıyla...

Cumhurbaşkanı Tatar, Denizli’ye gelecek, iş dünyasıyla buluşacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Aralık 2023 Pazartesi - 13:16Güncelleme: 26 Aralık 2023 Salı - 14:11
Cumhurbaşkanı Tatar, Denizli’ye gelecek, iş dünyasıyla buluşacak

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 26 Aralık Salı günü (yarın) Denizli’ye gelerek iş dünyası ile buluşacak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından “Fahri Hemşehrilik” beratı takdim edilecek.

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 26 Aralık Salı günü Denizli Büyükşehir Belediyesi, Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği ve EkoAvrasya Vakfı işbirliğinde düzenlenen programla Denizli’de olacak. 

Cumhurbaşkanı Tatar’ın programı Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun’u ziyareti ile başlayacak. Daha sonra Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ziyarette bulunacak Tatar, burada Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi’ne hitap edecek. Meclis toplantısında Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a “Fahri Hemşehrilik” beratı takdim edecek. 

Programın ardından Zolan’ın ev sahipliğinde tarihi Kaleiçi Çarşısı’nı ziyaret edecek Cumhurbaşkanı Tatar, Pamukkale Üniversitesi’nce düzenlenen “KKTC’nin Türk Dünyasındaki Stratejik Önemi Konulu Konferans ve Bayrak Töreni”ne katılacak.

Tatar, buradaki programın ardından Denizli Büyükşehir Belediyesinin kente kazandırılan Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası’nda incelemede bulunacak. Akşam programında ise Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Denizli Büyükşehir Belediyesi, AYSİAD ve EkoAvrasya Vakfı’nın ev sahipliğinde düzenlenecek yemekte Denizli iş dünyasıyla bir araya gelecek.