29.06.2022, Çarşamba
19 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Kent Konseyi’nden yaşlılara ziyaret

Kent Konseyi’nden yaşlılara ziyaret

Haber Merkezi - 11 Nisan 2017 Salı - 19:15 Kent Konseyi’nden yaşlılara ziyaret

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi üyeleri, Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevini ziyaret ederek yaşlılar ile bir araya geldi.

A- A+

Tavas’a giden Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Gençlik Meclisi Başkanı Şeniz Yılmaz ve meclislerin yürütme kurulu üyeleri, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve eşi Bedriye Akyol ile birlikte Nikfer Yaşlı Bakım ve Huzurevini ziyaret etti.

Yaşlılar ile bir araya gelip, onlarla sohbet ettiklerini belirten Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, “Bir gün hepimiz yaşlanacağız. Önemli olan yaşlanmadan onların değerini bilmektir. Kent Konseyi olarak bizler her zaman yaşlılarımızın yanında olacağız” dedi.

Haberin DevamıReklam

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ise, “Kent Konseyi’ne bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaşlılarımız bizim atalarımız, geçmişimiz ve tecrübemizdir. Bir gün herkesin yaşlanacağını bilerek ona göre hareket etmelerini ve yaşlılarımızı asla unutmamaları gerektiğini ifade ediyorum” diye konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Sanatçısı Nezahat Candoğan da seslendirdiği türküler ile ziyarete renk kattı.