Zolan: Yüz yıl boyunca altyapı sıkıntısı yaşanmayacak – D20Haber
15.04.2024, Pazartesi
14 °C / 31 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Zolan: Yüz yıl boyunca altyapı sıkıntısı...

Zolan: Yüz yıl boyunca altyapı sıkıntısı yaşanmayacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mart 2024 Perşembe - 10:24Güncelleme: 21 Mart 2024 Perşembe - 16:34
Zolan: Yüz yıl boyunca altyapı sıkıntısı yaşanmayacak

Kayıhan Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğine katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Artık yüz yıl boyunca buralarda herhangi bir altyapı sıkıntısı yaşanmayacak” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ramazan ayı boyunca her gün farklı bir mahallede düzenlediği iftar sofrası bu kez Kayıhan Mahallesi’nde kuruldu. iftara Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, mahalle muhtarları ve binlerce vatandaş katıldı.

 

İftar öncesi mahalle sakinlerinin ramazanlarını tek tek tebrik eden Zolan, ezanın okunmasıyla birlikte vatandaşlarla dua edip orucunu açtı.

İftarın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Zolan,Kayıhan, Hürriyet ve Asmalıevler mahallelerinde bulunan hemşehrileriyle gönül sofrasında buluştuklarını belirterek, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak bu üç mahallemizde çok yoğun bir altyapıya girmiştik. Gerçekten herkesin cesaret edemeyeceği bir çalışma yaptık ve çok şükür üstesinden geldik.Sonrasında üst yapıyı Kayıhan ve Hürriyet’te tamamladık, Asmalıevler’de ise hızlı bir şekilde devam ediyor. Allahım inşallah güle güle kullanmayı nasip etsin. Artık yüz yıl boyunca buralarda herhangi bir altyapı sıkıntısı yaşanmayacak” dedi.

“HİZMET DESTANLARI YAZDIK”

Zorlukları birlikte aştıklarını kaydeden Zolan, “Bu mahallerimiz gerçekten bizlerin her zaman yanında olmuştur. Zorlukları birlikte aştık. Güzelliklere birlikte kavuştuk” diye konuştu.

ZOLAN'DAN VATANDAŞLARA DAVET

Denizli merkez ve ilçelerde açılışını yaptıkları projelere dikkati çekerek başta Denizli Kent Müzesi ve Denizli Bilim Merkezi olmak üzere tüm hemşehrilerini tesislere davet eden Zolan, “İnşallah böyle güzel eserleri Denizlimize kazandırmaya devam edeceğiz. Biz bu şehre sadece ve sadece hizmet ettik. Hizmet destanları yazdık. Vatandaşımızın güvenine layık olmak, onların başını önüne eğdirmemek ve güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalıştık. İnşallah aynı tempoyla durmayacağız, vatandaşlarımızın destekleriyle aynı anlayışla, aynı güzellikle milletimize hizmet edeceğiz. Sadece ve sadece milletimiz için koşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.