04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Kayalık Caddesi’ne beton kilit parke taşı...

Kayalık Caddesi’ne beton kilit parke taşı yerine sıcak asfalt

Haber Merkezi - 1 Eylül 2022 Perşembe - 14:08 Kayalık Caddesi’ne beton kilit parke taşı yerine sıcak asfalt

Denizli Büyükşehir Belediyesince, kentin önemli arterlerinden biri olan Kayalık Caddesi’nde asfaltlama çalışmasına başlandığı belirtildi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Kayalık Caddesi’nde yol yenileme ve asfaltlama çalışmalarına başlandığı kaydedildi. 1100 metre uzunluğundaki caddede, deforme olan beton parke taşlarının söküleceği, sonrasındaysa asfalt döküm işleminin gerçekleştirileceği ifade edildi.

10 GÜNDE TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR

Haberin DevamıReklam

Çalışmaların 10 gün içinde tamamlanması beklenirken, 9 bin metrekare sıcak asfaltın kullanılması öngörüldüğü belirtildi. Kayalık Caddesi ile Atatürk Caddesi’ni birbirine bağlayan kavşakta modern bir kavşak düzenlemesinin de gerçekleştirileceği bildirildi.

“YARINLARIMIZA YAIRIM YAPIYORUZ”

Çalışmayla ilgili konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Kayalık Caddesi’ndeki çalışmalarımızı hemşehrilerimizin konfor ve güvenliğini en üst seviyeye taşımak adına gerçekleştiriyoruz. Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak, yarınlarımıza yatırım yapıyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz İnşallah en kısa sürede Kayalık Caddesi’ni sıcak asfaltla buluşturup, çalışmamızı tamamlayacağız. Şimdiden şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.