08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Karla mücadele ekiplerine Zolan’dan teşekkür

Karla mücadele ekiplerine Zolan’dan teşekkür

Haber Merkezi - 19 Ocak 2022 Çarşamba - 11:53 Karla mücadele ekiplerine Zolan’dan teşekkür

Denizli’de dün etkili olan kar yağışına karşı hazırlıklarının tam olduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, karla mücadele ekiplerine teşekkür etti.

A- A+

Denizli’de dün başlayan ve özellikle yüksek kesimlerde etkisini hissettiren kar yağışına karşı Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri Pamukkale ve Merkezefendi ilçeleriyle birlikte Acıpayam, Çameli, Serinhisar, Tavas, Kale, Babadağ, Çardak, Çal, Buldan, Güney, Honaz, Bozkurt, Bekilli ve Çivril ilçelerinde çalışma yaptı. Ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gece de karla mücadele çalışmasını sürdüren ekipler buzlanmaya karşı da tuzlama çalışmasında bulundu.

Haberin DevamıReklam

ZOLAN’DAN EKİPLERE TEŞEKKÜR

Yağışla birlikte kent genelinde yoğun bir mücadele gerçekleştirdiklerini söyleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ekiplerin herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için canla başla çalıştığını kaydetti. Tüm ekiplere teşekkür eden Zolan, “Bu kar inşallah önümüzdeki yaz mevsiminde su kaynaklarımıza olumlu yansıyacak. Bereketli olur inşallah” ifadelerini kullandı.