21.09.2021, Salı
20 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Kadın Meclisi’nden Anneler Günü programı

Kadın Meclisi’nden Anneler Günü programı

Haber Merkezi - 12 Mayıs 2017 Cuma - 15:05 Kadın Meclisi’nden Anneler Günü programı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Anneler Günü dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Anneler Günü dolayısıyla North Point Otel’de bir program düzenledi. Programa Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Turgut, Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, burada yaptığı konuşmada, “Kadın Meclisi olarak anneleri ve evlatlarını programımızda buluşturmak ve Anneler Günü’nde bir arada olalım istedik. Bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize Kadın Meclisim adına teşekkür ediyorum. Bizler önce evlat, sonra kardeş, eş ve anneyiz. Kadın olmanın en güzel yanı anne olmaktır. Annelik duygusunu yaşayabilmek de çok önemlidir” dedi.

Haberin DevamıReklam

Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ise, İslam dinine “cennet anaların ayağının altındadır” diye bir hadis-i şerif olduğunu anımsatarak, “Çok fazla söze gerek yok aslında bu söz her şeyi anlatıyor. En güzeli karşılıksız sevgi ve şefkat gösterebilen, karşılıksız merhamet gösterebilen yegane varlık analarımızdır. Annelerin hakkını ödeyemeyiz. İyi günümüzde kötü günümüzde yanımızda olan annelerimizdir. Bu vesile ile bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Değirmenci ve Özen, davetlilere Anneler Günü anısına şal hediye etti.