04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Honaz’a giden Zolan asfalt döküm çalışmasını...

Honaz’a giden Zolan asfalt döküm çalışmasını inceledi

Haber Merkezi - 21 Eylül 2022 Çarşamba - 13:26 Honaz’a giden Zolan asfalt döküm çalışmasını inceledi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Honaz’da devam eden asfalt döküm çalışmalarını yerinde inceledi.

A- A+

Honaz’ın ve Menteşe Mahallesi arasında başlanan 3 kilometrelik asfalt döküm çalışmalarını, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan yerinde inceledi. Zolan’a önceki dönem Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, AK Parti Honaz İlçe Başkanı Mustafa Arık, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekiler eşlik etti.

Bir süre asfalt dökümünü inceleyerek çalışanlara kolaylıklar dileyen Zolan, daha sonra Menteşe Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu, mahalle sakinlerinin istek ve önerilerini dinledi.

Haberin DevamıReklam

Vatandaşların ihtiyaç ve talepleri için gece gündüz gayret ettiklerini dile getiren Zolan, 19 ilçede de çalışmalara devam ettiklerini söyledi. Kızılyer- Menteşe Mahallesi arasındaki 3 kilometrelik 1. kat asfalt çalışmasının gün içinde tamamlanacağını kaydeden Zolan, şu ifadeleri kullandı:

“İlçemizin farklı mahallelerinde 16 kilometre 2. kat asfalt çalışmamızı da bitirmek üzereyiz. Honaz ilçemizde bu yıl toplamda 19 kilometrelik asfalt yapacağız. Honaz’da bugüne kadar birçok hizmeti hayata geçirdik bundan sonra da ihtiyaçları karşılamak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Honaz’ımıza, Denizli’mize hayırlı uğurlu olsun.”