25.07.2021, Pazar
22 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Hizmetler için Başkan Zolan’a teşekküre geldiler

Hizmetler için Başkan Zolan’a teşekküre geldiler

Haber Merkezi - 4 Mayıs 2018 Cuma - 16:04 Hizmetler için Başkan Zolan’a teşekküre geldiler

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Yatağan ve Yüreğil'e yaptığı yatırımlardan memnuniyet duyan mahalle sakinler, Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

A- A+

Denizli’nin Serinhisar ilçesi Yatağan ve Yüreğil Mahallesi’nden bir heyet, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarete, Yargıtay eski Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil, Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alim Aydıran, Yatağan Mahalle Muhtarı Nurettin Kuş ve Yüreğil Mahalle Muhtarı Nuri Özkan ile beraberindekiler katıldı.

Yatağan Mahalle Muhtarı Nurettin Kuş, Denizli Büyükşehir Belediyesinin mahallerinde yaptığı alt yapı, üst yapı ve meydan düzenleme çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söyleyerek, “Alt yapısıyla üst yapısıyla örnek bir yer haline geldi. Tüm mahallem adına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yargıtay eski Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil ise, Yatağan ve Yüreğil mahallelerinde gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı Başkan Zolan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

“YATAĞAN VE YÜREĞİL’İN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATTIK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Göreve geldiğimizde ‘Denizli merkezde ne varsa ilçelerimizde de aynısı olacak’ demiştik. Şükürler olsun halkımızın da destek ve güveniyle verdiğimiz tüm sözleri birer birer yerine getiriyoruz. ‘Yatağan mahallemiz örnek konuma gelecek, parmakla gösterilecek’ demiştik. Şükürler olsun, Yatağan ve Yüreğil’in güzelliğine güzellik kattık. Denizlimizin tüm mahallelerine güzellikler katmaya devam ediyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” diye konuştu.