Güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında kayıtlar devam ediyor – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında kayıtlar...

Güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında kayıtlar devam ediyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 27 Eylül 2023 Çarşamba - 15:00Güncelleme: 27 Eylül 2023 Çarşamba - 15:01
Güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında kayıtlar devam ediyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Kulüpleri bünyesinde ücretsiz verilen güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında yeni dönem için kayıtların sürdüğü belirtildi.

Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Kulüpleri bünyesinde ücretsiz olarak verilen Güzel Sanatlar Sınavına Hazırlık Kursları’na katılan kursiyerlerden 11’i, öğrenci yetenek sınavlarını başarı ile geçerek üniversiteli olmanın mutluluğunu yaşadı.

Üniversite yetenek sınavına giren kursiyerlerden Beyza Girgin, Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümünü birincilikle kazandı. Feyza Sevde Eryılmaz, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümünü ikincilikle ve Esra Kızılhan da Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümüne ikincilikle yerleşti. Kurslara katılan 2 ortaokul öğrencisi de yetenek sınavlarında başarılı olarak güzel sanatlar lisesini kazandı.

Haberin DevamıReklam
YENİ DÖNEM KURS KAYITLARI SÜRÜYOR

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Kulüpleri güzel sanatlar sınavına hazırlık kurslarında yeni dönem kurs kayıtlarının devam ettiği ifade edildi. Kurs kayıtlarının https://apps.denizli.bel.tr/gencdenizlikulupbasvuru/ adresinden yapılabileceği ve ortaokul öğrencilerinin de kayıt yaptırabileceği belirtildi.