05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Gençlik Meclisi gönüllülerinden “satın alma sahiplen”...

Gençlik Meclisi gönüllülerinden “satın alma sahiplen” çağrısı

Haber Merkezi - 4 Nisan 2021 Pazar - 14:15 Gençlik Meclisi gönüllülerinden “satın alma sahiplen” çağrısı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri Dünya Sokak Hayvanları Günü dolayısıyla Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezindeki can dostları ziyaret ederek sahiplenme çağrısında bulundu.

A- A+

Belediyesi Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezinde bir araya gelen Kent Konseyi Gençlik Meclisi gönüllüleri barınaktaki dostları ziyaret etti. Kedi ve köpek pansiyonları, köpek padokları, serbest gezi alanları, kedi evleri, ameliyathane, poliklinik servisleri ve Denizli Horoz Evlerini inceleyen gönüllüler, barınakta kalan sokak hayvanları ile bir süre zaman geçirdi. “Hayvana verilen değer önemlidir” diyen Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tunahan Birden, “4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları günü nedeniyle Gençlik Meclisindeki gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte Denizli Büyükşehir Belediyemizin şehrimize kazandırdığı Sokak Hayvanları Barınma ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettik” dedi.

Haberin DevamıReklam

“SATIN ALMA SAHİPLEN”

Birden, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Hayvanlara verilen değer gerçekten çok önemli. Vatandaşlarımızın da bu tesisi ziyaret ederek görmelerini ve para ile almak yerine buradaki canları sahiplenmelerini istiyoruz. Bizlere bu imkanı sunarak bu örnek tesisi şehrimize kazandırdığı için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a teşekkür ediyoruz.”