Genç Denizli’de kurs kayıtları başladı – D20Haber
24.07.2024, Çarşamba
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Genç Denizli’de kurs kayıtları başladı

Genç Denizli’de kurs kayıtları başladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 15 Eylül 2023 Cuma - 12:10Güncelleme: 15 Eylül 2023 Cuma - 13:36
Genç Denizli’de kurs kayıtları başladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli tarafından düzenlenecek resim, karikatür, tezhip, ebru, kaligrafi, fotoğrafçılık, güzel sanatlar sınavına hazırlık kursları ile Şehir Tiyatrosu Genç Sahne ile drama kurs kayıtlarının başladığı bildirildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Genç Denizli Kulüpleri, karikatür, resim, tezhip, ebru, kaligrafi, fotoğrafçılık güzel sanatlar sınavına hazırlık kursları ile Şehir Tiyatrosu’nun Genç Sahne ile drama kurs kayıtları başladığını duyurdu.

Genç Sahne ile Drama kurs kayıtlarının Çatalçeşme Oda Tiyatrosu Ressam İbrahim Çallı Sanat Evi’nden, diğer branşların kayıtları ise Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Kulüpleri Genç Denizli’nin Altıntop Mahallesi 1318 Sokak No:8’de bulunan tarihi Merzeci Un Değirmeni’ndeki merkezinden yapılabilecek. 15 yaşından büyüklerin kayıt yaptırabileceği kurs kayıtları için isteyenler mesai saatleri içinde 0 (258) 280 21 23 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilecek.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli’nin kentin kültür ve sanat hayatına çok büyük katkıları olduğunu söyledi. Şehir Tiyatrosu ve Genç Denizli’nin geleceğin sanatçılarını yetiştirmesinin yanı sıra verdikleri kurslarla özellikle gençleri konservatuvarlara ve güzel sanatlar bölümlerine hazırladıklarını kaydeden Zolan, kayıt yaptıranlara başarılar diledi.