Evlilik Okulu’nda 44. dönem tamamlandı – D20Haber
04.10.2023, Çarşamba
15 °C / 28 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Evlilik Okulu’nda 44. dönem tamamlandı

Evlilik Okulu’nda 44. dönem tamamlandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Ağustos 2023 Cuma - 12:43Güncelleme: 18 Ağustos 2023 Cuma - 12:43
Evlilik Okulu’nda 44. dönem tamamlandı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin (DBB), “Ailemi Seviyorum” projesi kapsamında hayata geçirdiği "Sağlıklı Evlilik Okulu" 44. dönemi tamamlandı.

DBB tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ve bugüne kadar çok sayıda kursiyere hizmet veren Sağlıklı Evlilik Okulu’nda 44. dönem eğitimleri sona erdi. DBB Kent Konseyinde düzenlenen törenle, eğitimlerini tamamlayanlara sertifikaları verildi. Törene, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve 44. dönem eğitim alan kursiyerler katıldı.

Zolan, törende yaptığı konuşmada, Evlilik Okulu’na gelerek eğitim alan çiftleri kutladı. Ailenin çok önemli olduğunu vurgulayan Zolan, “Sizleri tebrik ederim. Allah’ım hayırlı mübarek eylesin. Evlilik çok kutsaldır. Toplumun en değerli varlığı ailedir. Aile güçlü olursa toplumda aynı vücut gibi sağlıklı olur. Hassasiyet gösterip bu eğitime katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Katkı sağlayan başta hocamıza ve emek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Evlilik Okulu ile mutlu bir ailenin temelinin atılması için gerekli eğitimler verildiğini ifade eden Zolan, “Evliliğiniz hayırlı, mübarek, yolunuz açık olsun. İnşallah güzellikler artarak çoğalsın. El ele, kol kola inşallah bir ömür boyu yürüyüşünüz daim olsun” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Zolan, Evlilik Okulu’nun 44. dönemini tamamlayan kursiyerlerin sertifikalarını verdi.