14.06.2021, Pazartesi
18 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Esnaf odaları başkanları, Zolan’a teşekkür etti

Esnaf odaları başkanları, Zolan’a teşekkür etti

Haber Merkezi - 1 Haziran 2021 Salı - 11:08 Esnaf odaları başkanları, Zolan’a teşekkür etti

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine bağlı odaların başkanları, coronavirüs salgınından etkilenen esnafa yönelik hibe desteği için Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesinin coronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetlerini durdurmak zorunda kalan 10 bin esnafa 1.500’er TL hibe desteği ile kent genelindeki tüm ticari işletmelerin içme suyu ve atık su ücretlerinde yüzde 90 oranında indirim uygulaması, esnaf odaları tarafından memnuniyetle karşılandı.

Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği ile Başkan Yardımcısı Köksal Semerci, Berberler Odası Başkanı İdris Ağılönü, Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Demirci, Bakkallar Odası Başkanı Erol Tüzen, Fotoğrafçılar Odası Başkanı İbrahim Karabacak ve Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül, sağlanan desteklerden dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti.

 

“ÇOK SEVİNDİRİCİ BİR HABER”

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği, “Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’ın indirim ve hibe açıklamaları bizim için sevindirici bir haber oldu. Esnafımız için destekler çok güzel oldu, Allah razı olsun. Denizli esnafımıza bu şekilde belediyemizce verilen destekler esnafımız için çok güzel, sevinçliyiz” dedi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Yardımcısı Köksal Semerci, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan bu jesti bizlere gösterdiği için çok teşekkür ediyoruz. Hem esnafımıza yaptığı yardım hem de su faturalarındaki indirimi için teşekkür ediyoruz. Çok memnun olduk, Allah razı olsun” açıklaması yaptı.

“YALNIZ OLMADIĞIMIZI HİSSETTİRDİ”

Kahveciler Odası Başkanı Hüseyin Demirci, “15 aydır salgınla mücadele halindeyiz. Salgından en çok etkilenen mesleklerin başında geliyoruz. Bu süreçte bize maddiyatı bir tarafa manen destek olduğunu gösterdiği, bizi duygulandıran, yalnız olmadığımızı bize gösterdiği için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a, teşekkürü bir borç bilirim. Su faturalarında yaptığı indirimden dolayı da ayriyeten teşekkür ederim” dedi.

Bakkallar Odası Başkanı Erol Tüzen, “Güzel bir davranış, devlet millet el ele, devlet esnaf el ele oldu. Türk toplumunda devlet milletin, millette devletin hizmetindedir. Güzel bir davranış olmuştur. Yalnız olmadığımızı hissettirdi. Zor durumda olan kantinci esnaflarımız yararlanıyor. Sayın Başkanımız Osman Zolan’a çok teşekkür ediyorum, sağ olsun, var olsun” ifadelerini kullandı.

“BAŞKANIMIZ TAM ZAMANINDA YETİŞTİ”

Fotoğrafçılar Odası Başkanı İbrahim Karabacak, “Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve birlik başkanımıza teşekkür ediyorum. Tam umutların bittiği bir dönemde Büyükşehir Belediye Başkanımızın hem nakdi yardımı, hem de su indirimi çok önemli. Okul ve düğün fotoğrafçısı esnafımız çok zor durumdaydı. Osman Zolan Başkanımız tam zamanında yetişti, kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Lokantacılar Odası Başkanı Osman Üçgül, ddünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan pandemi döneminde tüm sektörler gibi lokantacı esnafının çok sıkıntı yaşadığını, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a zor bir günde destek olduğu için teşekkür ettiğini belirtti.

“ÇOK KAYDA DEĞER BİR YARDIM”

Berberler Odası Başkanı İdris Ağılönü, “Sayın Cumhurbaşkanımıza esnafımıza yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür ederiz. Bu yardım kervanından Denizlimizin Şehrül-Emin’i olan Sayın Osman Zolan Başkanımızın da uzak durmayacağını biliyorduk. Bu yardım bizim için sürpriz olmadı. Odamıza kayıtlı 1500 esnafımız adına kendisine minnettarız, çok teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımız ve hükümetimizin desteklerinin yanında Osman Zolan Başkanımızın yapmış olduğu bu destekte azımsanamaz, çok kayda değer bir yardımdır. Hep yanımızda olduğu ve desteklerinden dolayı kendisine minnettarız” dedi.