25.07.2021, Pazar
22 °C / 37 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Eroğlu: Paris ne ki Denizli’ye gelin

Eroğlu: Paris ne ki Denizli’ye gelin

Haber Merkezi - 5 Mayıs 2018 Cumartesi - 14:18 Eroğlu: Paris ne ki Denizli’ye gelin

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Denizli’nin dünya şehirleriyle yarıştığını söyleyerek, "Paris ne ki Denizli'ye gelin" ifadesini kullandı.

A- A+

Bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, ziyarette yaptığı konuşmada, Bakan Eroğlu’nu hemşehrileri olarak gördüklerini ifade ederek, Orman ve Su İşleri Bakanlığı olarak hayata geçirdikleri projelerle Denizli’ye çok büyük destek verdiklerini söyledi. Zolan, şöyle devam etti:

“Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın olağan üstü gayretleri, sizlerin bakanlık anlamında yatırımlarınızla Denizli’miz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Şehrimize hoş geldiniz. Bugün temelleri atılan, açılışları yapılan tesisleriyle, göletleriyle, barajlarıyla, parklarıyla Denizli’ye sunduğunuz imkanlardan dolayı ben sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah’ım inşallah birlikte güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.”

EROĞLU’NDAN ÖVGÜLER

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ise, “Az önce çok muhteşem temel atma ve açılış merasimimizi yaptık. Bunlar içinde en büyük yatırımı Akbaş Barajı, Denizli’ye verilecek su ishale hattı ve modern içme suyu arıtma tesisi. Bu çok önemli bir proje. Hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Denizli’nin Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin Belediye Başkanlığı döneminde büyük bir dönüşüm yaşadığını söyleyen Eroğlu, “Onun devamında Osman kardeşim gerçekten bu bayrağı daha da zirveye taşıyarak devam ediyor. Tebrik ediyoruz. Denizli’miz büyüyor ve güzelleşiyor. Artık Denizli’miz marka bir şehirdir. Dünya şehirleri ile yarışıyor. ‘Paris ne ki Denizli’ye gelin’ diyelim” ifadelerini kullandı.