Elif Buse Doğan sevilen şarkılarını Denizlililer için söyledi – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Elif Buse Doğan sevilen şarkılarını Denizlililer...

Elif Buse Doğan sevilen şarkılarını Denizlililer için söyledi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 10 Mart 2024 Pazar - 13:34Güncelleme: 10 Mart 2024 Pazar - 13:34
Elif Buse Doğan sevilen şarkılarını Denizlililer için söyledi

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Üreten Kadınlar Festivali kapsamında Elif Buse Doğan konseri düzenlendi. Ünlü şarkıcı, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin dördüncüsünü düzenlediği Üreten Kadınlar Festivali’nde şarkıcı Elif Buse Doğan sevenleriyle buluştu.

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda düzenlenen konsere Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Bilsen Özen, davetliler ve çok sayıda kadın katıldı.

'Samsak Döveci' türküsüyle tanınan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Doğan, 7'den 70'e herkesi coşturdu, unutulmaz bir gece yaşattı. Zolan, böylesine güzel bir festivalde başarılı şarkıcı Elif Buse Doğan’ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, davetlerine icabet eden genç sanatçıya ve konsere gelen hemşehrilerine teşekkür etti. Konserin sonunda Zolan, günün anısına Elif Buse Doğan’a plaket hediye etti.

FİNALDE ZARA SAHNE ALACAK

Öte yandan, 8 Mart’ta kapılarını açan Büyükşehirle Üreten Kadınlar Festivali’nin finalinde saat 17.00’de Türk Halk Müziği’nin usta ismi Zara bir konser verecek.