06.07.2022, Çarşamba
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Eğitimci-yazar Kapaklıkaya, Denizlililer ile buluşacak

Eğitimci-yazar Kapaklıkaya, Denizlililer ile buluşacak

Haber Merkezi - 21 Şubat 2022 Pazartesi - 12:03 Eğitimci-yazar Kapaklıkaya, Denizlililer ile buluşacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Buluşmaları’nın konuğu eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya olacak.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir ile Kültür Buluşmaları sürüyor. Türkiye’nin önemli isimlerini Denizlililerle buluşturan etkinliğin ikinci konuğu kişisel gelişimci, eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya olacak. 23 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda gerçekleşecek. Siyah Pantolon, Aramızda Kalsın, Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı, Yüreğime Dokunan Eller, Kendini Yeniden Başlat, Asla Vazgeçmedim, Sen Hiç Kendini Yaşadın mı?adlı kitaplarının yanı sıra katıldığı TV programlarında anlattığı hikaye ve anekdotlarla tanınan Kapaklıkaya, aile ilişkileri ve iletişim sorunlarına ışık tutacak.

Haberin DevamıReklam

PROGRAM ÜCRETSİZ İZLENEBİLECEK

bir önceki programda ağırladıkları ünlü tarihçi yazar Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın hemşehrileri tarafından yoğun ilgi gördüğünü belirten Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kültür Buluşmalarına aynı heyecanla devam ettiklerini kaydetti. Bu hafta düzenledikleri özel etkinliğe de tüm Denizlilileri davet eden Zolan, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nin bilim, kültür ve sanatın merkezi olmaya devam edeceğini kaydetti.