17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. KENT
  6. /
  7. Eğitim İçin El Ele’de 14. dönem...

Eğitim İçin El Ele’de 14. dönem kayıtları başladı

Haber Merkezi - 11 Eylül 2021 Cumartesi - 13:01 Eğitim İçin El Ele’de 14. dönem kayıtları başladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Eğitim İçin El Ele projesinde yeni dönem kayıtları başladığını duyurdu.

A- A+

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 2008 yılından itibaren yürütülmeye başlayan Eğitim İçin El Ele Projesi, 14. Dönem için kayıtlar başladı. Lise son sınıf ve üniversiteye hazırlık aşamasında olan öğrencilerin yararlanabildiği eğitimler için kayıt işlemlerinin Çaybaşı Caddesi’ndeki Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyinde yapıldığı belirtildi. Derslerin hafta sonu, etüt ve diğer çalışmaların ise hafta içi belirlenecek olan saatlerde gerçekleştirileceği ifade edildi.  Ayrıca, eğitimlerde kullanılacak kitap ve deneme sınav setleri de Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacağı bildirildi

“GÖNÜLLÜ EĞİTMENLERİMİZ FEDAKARLIK GÖSTERDİ”

Haberin DevamıReklam

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olmasını dileyerek, proje kapsamında emek veren herkese teşekkür etti. Zolan, “Eğitim için El Ele’yi  2008 yılında Kent Konseyi Gençlik Meclisimiz başlattı ve projemiz aralıksız bir şekilde bugüne kadar devam etti. Gönüllü eğitmenlerimiz, vakitlerinden feragat ederek, kendinden sonra gelen gençlere bilgi aktarabilmek adına hiçbir karşılık beklemeden büyük bir fedakarlık gösterdi. Gençler eğer donanımlı, kendini yetiştirmiş, milli ve manevi değerler ile donanımlı olursa, bu ülke daha da ileriye gidecektir. Gençlerimiz için ne yapsak, ne kadar destek versek azdır” dedi.